Iba svojim dotykom...                                             ... lieči voda človeka

Vodousi - watsu inak 

1) Liečivé stretnutie vo vode - Veľká liečivá meditácia, je stvorená pre všetky bytosti od 10 - 100 rokov. Miesto stretnutia je nádherný súkromný wellness v  Penzióne Siglisberg neďaleko Banskej Štiavnice, ktorý budeme mať iba pre seba. Takže úplne súkromie a bezpečie. Obrad liečenia dotykom vody sa ťažko popisuje slovami ... V čírej prítomnosti odovzdáš vode čo ťa ťaží od čias pradávnych. 

V objatí ticha a vody zažiješ bezváhový ( beztiažny ) stav svojho tela, myseľ sa stíši a ty už len Si. Dopraješ sebaliečivé bytie v 34 stupňovej vodičke v bazéne cca 90 minút. Ja spoločne s vodou, ťa budeme objímať, v tichu i za doprovodu liečivej hudby a spevu, budem odpovedať na signály tvojho unaveného tela, v láske púšťať tvoje boľavé ... dotykmi dosýta, fyzioterapiou ,masážou, kranyosakrálnou terapiou, zvukoterapiou, reflexoterapiou , tanec na hladine vody či pod hladinou....(liečivý program si doladíme a dohodneme podľa potreby, alebo sa len odovzdáš a ja sa nechám viesť ) a potom (predtým) strávime cca 30 minút na suchu. Tento čas krásna bytosť je vyhradený a dôležitý pre zdieľanie tvojich pocitov, dojmov, emócií, vhľady, ukotvenie, porozumenie deja v tvojom tele aj v mysli, relax, liečivé bytie v tichu..... Nekonečné objatie. Celkovo máme priestor na všetko 120minút. Po takomto relaxe sa budeš cítiť ako po 14 dňovej vydarenej dovolenke a ešte dllllho budeš čerpať ... a nikdy na to nezabudneš.

Pre viac pocitov a informácii klikni sem

A potom mi napíš  :) ďakujem že smiem 2. Liečivé stretnutie vo vode - Malá meditácia, je stvorená najmä pre ženy od 7 - 100 rokov. Miesto stretnutia je súkromné wellness, ktorý budeme mať iba pre seba, v historickom Hotel Lev v Leviciach. Takže úplné súkromie a bezpečie, kde si dopraješ sebaliečivé bytie v 35-36 stupňovej vodičke vo vírivke cca 60 minút (v nekonečnom objatí, v náruči matky ) doslova Telo na Telo. Ja spoločne s vodou, ťa budeme objímať, v tichu odpovedať na signály tvojho unaveného tela, v láske púšťať tvoje boľavé ... dotykmi dosýta, kranyosakrálnou terapiou, zvukoterapiou, reflexoterapiou (liečivý program si doladíme a dohodneme podľa potreby) a potom (predtým) strávime cca 30 minút na suchu. Tento čas krásna žena je vyhradený a dôležitý pre zdieľanie tvojich pocitov, dojmov, emócií, vhľady, ukotvenie, porozumenie deja v tvojom tele aj v mysli, relax, liečivé bytie v tichu..... Nekonečné objatie. Celkovo máme priestor na všetko 100minút.

Po takomto relaxe sa budeš cítiť ako po 14 dňovej vydarenej dovolenke a ešte dllllho budeš čerpať ... a nikdy na to nezabudneš. 

Pre viac pocitov a informácii klikni sem.

A potom mi napíš :-) 

Stále aktuálne : Hľadám súkromný príjemný bezpečný priestor s bazénom s teplou vodičkou, kde sú otvorení takejto spolupráci, kdekoľvek bližšie k vám.